3. MÍSTO V KATEGORIIDigitální transformaceroku 2021

Technická podpora:(+420) 601 311 388| podpora@rezeo.cz

Problémy
k vyřešení

  • Kompletní správu rezervací na 3 roubenkách
  • Nový web napojený na rezervační systém
  • Nalezení spolehlivého a dlouhodobého IT partnera

Zásadní
požadavky

  • Vhodný rezervační systém pro správu rezervací roubenek
  • Poutavý web s editací a rezervačním systémem 
  • Jednoduché ovládání 
  • Fungující technická podpora 
REZEO - rezervační systém pro pronajímatele chat a chalup
Roubenky Doubice

Panu Melicharovi jsme navrhli komplexní řešení v podobě vytvoření nového webu „Roubenky Doubice“ pomocí web šablony REZEO s vlastní editací obsahu a napojením na on-line rezervační systém REZEO. 

Web „Roubenky Doubice“ se skládá z rozcestníku, kde je možné se prokliknout na webové prezentace jednotlivých roubenek. Každá roubenka má možnost okamžité on-line rezervace. 

Všechny on-line rezervace, kontakty na hosty, účetní doklady, platby, stavy rezervací má majitel přehledně uložené v systému REZEO. Pan Melichar má tři roubenky (každá pojme až 24 osob), které potřebuje prezentovat, aby obsadil volné termíny pobytů. Zároveň potřebuje spravovat stávající rezervace. My z REZEO jsme si jeho situaci uvědomovali a naším cílem bylo co nejdříve zprovoznit webové stránky roubenek, napojit rezervační systém a zaškolit majitele v používání systému, aby nepřicházel o nové rezervace. 

Zhruba do týdne jsme spustili ostrý provoz nových webovek s funkčním on-line rezervačním systémem REZEO. 

Ve chvíli kdy byl můj čas věnovaný komunikaci s hosty takzvaně "za hranou" uvědomil jsem si, že potřebuji proces urychlit a zautomatizovat on-line rezervace, propojit aktualizované kalendáře obsazeností s dalšími ubytovacími portály, které využívám.

Roubenky Doubice
Vít Melichar
majitel roubenek Doubice
Situace mne donutila poohlédnout se po systémovém řešení. Ihned mne zaujala prezentace on-line rezervačního systému REZEO, kde bylo uvedeno, že je vytvořen primárně pro pronajímatele chat a chalup. Pro laika v IT jako jsem já to byla prvotní obava, ale jednoduchost systému v kombinaci s otevřenou a aktivní komunikací se zástupci REZEO nakonec bez potíží.
Roubenky Doubice

Jak to dopadlo?

447 on-line rezervací

Ze statistik rezervačního systému REZEO víme, že od ledna 2020 do května 2022 pomohlo REZEO panu Melicharovi zprocesovat 447 on-line rezervací.

Osazenost 54%

Průměrná hodnota roční obsazenosti roubenek je krásných 54%.

Roubenky Doubice
Vít Melichar
majitel roubenek Doubice
Jsem zaměstnán a to ve velmi zodpovědné manažerské pozici. Kdyby nebylo rezervačního systému REZEO musel bych najmout extra člověka na zajištění objednávek, správu rezervací a komunikaci s hosty. Nyní to zvládám sám. Příjemně také překvapila ochota firmy REZEO nejen vysvětlovat a pomáhat, ale i převzít a vyřešit např. jednorázová nastavení a také snaha zapracovat podněty na další praktická vylepšení systému.
×

Aplikace lze stáhnout pouze do mobilního zařízení.

Otevři rezeo.cz v mobilním zařízení, následně klikni na „Stáhnout“, přihlas se do aplikace a ulož na plochu.