3. MÍSTO V KATEGORIIDigitální transformaceroku 2021

Problémy
k vyřešení

  • Kompletní správa rezervací na 3 roubenkách
  • Nový web napojený na rezervační systém
  • Nalezení spolehlivého a dlouhodobého IT partnera

Zásadní
požadavky

  • Vhodný rezervační systém pro správu rezervací roubenek
  • Poutavý web s editací a rezervačním systémem 
  • Jednoduché ovládání 
  • Fungující technická podpora 
REZEO - rezervační systém pro pronajímatele chat a chalup
Roubenky Doubice

Panu Melicharovi jsme navrhli komplexní řešení v podobě vytvoření nového webu „Roubenky Doubice“ pomocí naší webové šablony REZEO s vlastní editací obsahu a napojením na on-line rezervační systém REZEO.

Web „Roubenky Doubice“ se skládá z rozcestníku, odkud je možné se prokliknout na webové prezentace jednotlivých roubenek . Každá roubenka má možnost okamžité on-line rezervace.

Všechny on-line rezervace, kontakty na hosty, účetní doklady, platby, stavy rezervací má majitel přehledně uložené v systému REZEO. Pan Melichar má tři roubenky (každá pojme až 24 osob), které potřebuje prezentovat, aby obsadil volné termíny pobytů. Zároveň potřebuje spravovat stávající rezervace. My z REZEO jsme si jeho situaci uvědomovali. Naším cílem tak bylo co nejdříve zprovoznit webové stránky roubenek, napojit rezervační systém a zaškolit majitele v používání systému, aby nepřicházel o nové rezervace.

Zhruba do týdne jsme spustili ostrý provoz nových webovek s funkčním on-line rezervačním systémem REZEO.

Ve chvíli, kdy pan Melichar věnoval komunikaci s hosty tolik času, že už to bylo „za hranou“, uvědomil si, že potřebuje proces urychlit – automatizovat on-line rezervace a propojit kalendáře obsazenosti s ubytovacími portály, které používá.

Roubenky Doubice
Vít Melichar
majitel roubenek Doubice
Situace mě donutila poohlédnout se po systémovém řešení. Ihned mě zaujala prezentace on-line rezervačního systému REZEO, kde bylo uvedeno, že je vytvořen primárně pro pronajímatele chat a chalup. Pro laika v IT, jako jsem já, na první pohled vzbuzoval elektronický systém obavy. Ale díky jeho jednoduchosti v kombinaci s otevřenou a aktivní komunikací s členy REZEO týmu nakonec žádné potíže nenastaly a vše funguje hladce.
Roubenky Doubice

Jak to dopadlo?

447 on-line rezervací

Ze statistik rezervačního systému REZEO víme, že od ledna 2020 do května 2022 pomohlo REZEO panu Melicharovi zprocesovat 447 on-line rezervací.

Osazenost 54%

Průměrná hodnota roční obsazenosti roubenek je krásných 54%.

Roubenky Doubice
Vít Melichar
majitel roubenek Doubice
Jsem zaměstnán a to ve velmi zodpovědné manažerské pozici. Kdyby nebylo rezervačního systému REZEO musel bych najmout extra člověka na zajištění objednávek, správu rezervací a komunikaci s hosty. Nyní to zvládám sám. Příjemně také překvapila ochota firmy REZEO nejen vysvětlovat a pomáhat, ale i převzít a vyřešit např. jednorázová nastavení a také snaha zapracovat podněty na další praktická vylepšení systému.
×

Aplikace lze stáhnout pouze do mobilního zařízení.

Otevři rezeo.cz v mobilním zařízení, následně klikni na „Stáhnout“, přihlas se do aplikace a ulož na plochu.