3. MÍSTO V KATEGORIIDigitální transformaceroku 2021

Technická podpora:(+420) 601 311 388| podpora@rezeo.cz

Problémy
k vyřešení

  • Rezervace hostů bez její asistence
  • Přehledná správa rezervací hostů
  • Vystavování dokladů a faktur
  • Aktuální kalendář obsazenosti propojený s ubytovacími portály

Zásadní
požadavky

  • Vhodný systém pro správu chalupy
  • Snadná implementace
  • Jednoduché ovládání
  • Fungující technická podpora
REZEO - rezervační systém pro pronajímatele chat a chalup
Chalupa U Ceďora

Paní Macková vybudovala chalupu jako podnikatelský projekt, ne však jako svoji hlavní činnost. Provozováním chalupy začala zjišťovat, že jí rutinní administrativní práce zaberou hodně času. Se stále zvyšujícím se zájmem o pobyt na chalupě bylo potřeba si vést přesnou evidenci rezervací, aby nedošlo ke dvojí rezervaci v jeden termín, což bylo v excelovské tabulce nebo i-kalendáři náročné. Navíc bylo potřeba pohlídat platby záloh, doplatků a informovat hosty o zaplacení pobytu. Další věcí nad kterou paní Macková trávila hodně času, byla každodenní ruční aktualizace volných/obsazených termínů na ubytovacích portálech.Paní Macková měla při výběru jasno - chtěla řešení nejvhodnější pro pronájem chalupy, které je dlouhodobě udržitelné (funkční) a jednoduché na ovládání. Dalším kritériem byla fungující technická podpory, která pomůže s implementací, nastavením systému a bude k dispozici po celou dobu využívání systému. V neposlední řadě byla důležitá i cena za systém v poměru s jeho funkcemi.

Paní Macková provedla registraci do systému REZEO v srpnu 2019. Po týdnu nás kontaktovala, abychom zkontrolovali její nastavení. Následně jsme paní Mackovou krátce zaškolili jak se systémem pracovat.

Provoz chalupy začal být opravdu časově náročný. Z toho důvodu se majitelka začala zajímat o řešení, které by jí pomohlo zefektivnit práci, ušetřit čas a vše lépe organizovat. Rozhodla pro on-line rezervační systém REZEO, který využívá od roku 2019 pro správu rezervací na svojí chalupě.

Chalupa U Ceďora
Vladimíra Macková
majitelka chalupy U Ceďora
Při vyhledávání různých rezervačních systémů na webu jsem zjistila, že jich není mnoho. A systémy, které vypadaly vhodné pro pronájem chalupy, by se daly spočítat na prstech jedné ruky. Po bližším prozkoumání jednotlivých systémů jsem zjistila, že někde mi vyhovuje tohle, ale chybí něco jiného. Ve finále jsem se rozhodla pro on-line rezervační systém REZEO, který splňoval nejvíce mých požadavků, jak si usnadnit provoz a pronajímání chalupy.
Chalupa U Ceďora

Jak to dopadlo?

306 on-line rezervací

Ze statistik rezervačního systému REZEO víme, že od srpna 2019 pomohlo REZEO paní Vladimíře Mackové zprocesovat X rezervací pobytu na její chalupě U Ceďora.

Obsazenost 66%

Díky REZEO také víme, že jsme paní Mackové pomohli docílit průměrné roční obsazenosti objektu na úžasných 66 %.

Chalupa U Ceďora
Vladimíra Macková
majitelka chalupy U Ceďora
REZEO je výborný systém pro správu rezervací pobytů na chalupě nebo chatě. Všechny potřebné doklady se automaticky vygenerují. Je to velmi přehledný systém, kde vidíte provedené rezervace. Dále máte přehled o zaplacených/nezaplacených rezervacích. Vygenerují se přehledné smlouvy, faktury atd. Nechybí ani výborná podpora týmu REZEO. Tento systém mi ušetřil spousty času stráveného u PC při zpracování faktur, smluv či kontrole plateb. Rezeo mohu určitě doporučit.
×

Aplikace lze stáhnout pouze do mobilního zařízení.

Otevři rezeo.cz v mobilním zařízení, následně klikni na „Stáhnout“, přihlas se do aplikace a ulož na plochu.