3. MÍSTO V KATEGORIIDigitální transformaceroku 2021

Není pro mne on-line rezervační systém zbytečný?

Chcete-li nabídnout Vašim hostům moderní, jednoduché a vždy dostupné řešení rezervace a zároveň řídit Vaše podnikání efektivně, pak je rezervační systém REZEO pro Vás to pravé.

Není on-line rezervace příliš anonymní? / Raději volím telefonický nebo emailový kontakt s hosty

Využíváním rezervačního systému REZEO Vám nezaniká možnost telefonického kontaktu s hostem a telefonických/e-mailových rezervací. Hosté i Vy si vždy můžete vybrat jakým způsobem chcete komunikovat.

Součástí rezervačního systému je přehledný kalendář volných termínů. Hosté si vyberou termín svého pobytu a vyplní intuitivní rezervační formulář včetně svých kontaktních údajů, díky kterým můžete hosta kontaktovat a případně dohodnout detaily pobytu.

Lze přejít na on-line systém, když už mám rezervace třeba na rok dopředu?

On-line rezervační systém REZEO Vám umožňuje jednoduše vložit všechny Vaše již existující rezervace. To znamená, že během chvilky můžete začít naplno využívat on-line rezervační systém se všemi jeho výhodami.

Doba papírových diářů i poloautomatických systémů evidence rezervací je pryč. Vyzkoušejte moderní plně automatický on-line rezervační systém, který Vám maximálně usnadní a z efektivní práci.

Je možné si rezervační systém nezávazně vyzkoušet?

Jistě! Po jednoduché registraci získáte možnost vyzkoušet si veškeré funkce rezervačního systému bez omezení na 30 dní zdarma. Pro vyzkoušení maximální funkčnosti je jen třeba systém propojit s Vašimi webovými stránkami a ihned můžete přijímat reálné on-line rezervace od Vašich hostů.

Po 30 dnech se rozhodnete, kterou variantu rezervačního systému využijete. Dojdete-li k závěru, že Vám rezervační systém nevyhovuje, stačí zrušit propojení s Vaším webem a vrátit se ke starému způsobu rezervací.

Mohu si rezervační systém vyzkoušet, aniž bych se musel registrovat a propojovat systém s internetovými stránkami?

Samozřejmě! Vytvořili jsme „demo“ webové stránky fiktivního ubytovacího zařízení, do kterých jsme implementovali rezervační systém REZEO. Máte tedy možnost vyzkoušet si rezervační systém ze strany hosta (kalendář obsazenosti, on-line rezervace) i ze strany pronajímatele (správa rezervací, databáze hostů, aj.) bez registrace. Vyzkoušet si rezervační systém bez registrace zde: https://sablona.rezervacechalup.cz

Je složité používání rezervačního systému?

Vůbec ne! Systém jsme vytvořili tak, aby byl snadno pochopitelný a dostupný takřka všem. Spravovat rezervace je velmi pohodlné. Navíc je k dispozici nápověda a technická podpora, kterou lze kdykoliv využít a požádat o pomoc a radu.

Jak dlouho mi zabere nastavení systému?

Nastavení systému zabere zhruba 30 minut, případně více dle obsahu Vaší nabídky v pronajímaném objektu. Aby mohl systém automaticky fungovat a Vy jste byli maximálně spokojení, je potřeba systém přesně nastavit a zadat veškeré informace o Vašem objektu a způsobu pronájmu. Není nutné nastavit vše najednou, kdykoliv se můžete vrátit a údaje doplnit, upravit nebo přidat.

Systém jsme se snažili vytvořit intuitivně a veškeré nastavení funkcí popsat i v nápovědě. V případě nejasností nebo problémů, je vám k dispozici technická podpora.

Lze přejít na on-line systém, když už mám rezervace třeba na rok dopředu?

On-line rezervační systém REZEO Vám umožňuje jednoduše vložit všechny Vaše již existující rezervace. To znamená, že během chvilky můžete začít naplno využívat on-line rezervační systém se všemi jeho výhodami.

Doba papírových diářů i poloautomatických systémů evidence rezervací je pryč. Vyzkoušejte moderní plně automatický on-line rezervační systém, který Vám maximálně usnadní a z efektivní práci.

Mohu využívat rezervační systém i když nemám internetové stránky?

Rezervační systém REZEO Vám umožňuje velmi jednoduše a rychle vytvořit vlastní plnohodnotné internetové stránky pro Vaše ubytovací zařízení. Součástí těchto Vašich stránek je aktuální kalendář obsazenosti i formulář pro on-line rezervaci hosta. Rezervační systém můžete tedy během chvíle využívat naplno.

Nemohu přijít o data rezervací?

Spolupracujeme se společností, která je vybavena nejmodernější technikou na poskytování hostingových služeb. Veškeré databáze REZEO, jsou zálohovány každý den na několika místech. I kdyby z nějakého důvodu došlo ke ztrátě dat, jsme schopni data opět ze zálohy obnovit. Tudíž není třeba se obávat ztráty dat vašich rezervací.

Nebudu mít více problémů nežli užitku?

Před používáním každého systému jsou obavy, zda bude fungovat správně, zda bude nastavení srozumitelné a zda nebudete mít se systémem větší starosti. Základem je věnovat chvíli času na pochopení systému a jeho nastavení. Dobré je si systém osahat a používat delší dobu, pak nejlépe zjistíte, v čem vám je nápomocen.

Systém používáme a testujeme více jak 5 let a za tu dobu můžeme s jistotou říct, že je nám velice nápomocen, šetří nám čas i starosti. Výhody systému nejlépe zjistíte až budete mít více on-line rezervací. Námi odhadovaná doba na otestování systému je 1 měsíc, který vám nabízíme zcela zdarma.

Jak nakládáte s citlivými informacemi a osobními údaji?

Veškerá citlivá data a osobní údaje, které jsou součástí našich databází, jsou archivovány na zabezpečených, hesly chráněných serverech, které jsou každý den zálohovány na několika místech. Data neukládáme na disky počítačů a to z důvodu případného fyzického odcizení počítačů a ztráty citlivých dat.

Námi archivovaná data v žádném případě neprodáváme ani neposkytujeme třetím stranám k reklamním účelům. Je to proti našemu přesvědčení a našim cílem je chránit data našich zákazníků a vyvarovat se nežádoucí reklamě.

Společnost MYJO, s.r.o., která je provozovatelem REZEO je registrována v registru Úřadu pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ) pod registračním číslem 00067614. Řídíme se pravidly, zákony a obecným nařízením pro ochranu osobních údajů (EU) 2016/679 (GDPR), které vstoupilo v platnost 25. 5. 2018.

Co když si s něčím nebudu vědět rady?

Můžete kontaktovat naši podporu prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo on-line chatu. Jsme tu pro Vás. Samozřejmostí je také Nápověda v našem rezervačního systému.

×

Aplikace lze stáhnout pouze do mobilního zařízení.

Otevři rezeo.cz v mobilním zařízení, následně klikni na „Stáhnout“, přihlas se do aplikace a ulož na plochu.