3. MÍSTO V KATEGORIIDigitální transformaceroku 2021

Technická podpora:(+420) 601 311 388| podpora@rezeo.cz

Problémy
k vyřešení

  • Vlastní webové stránky pro 2 apartmány 
  • Aktuální obsazenost na webu a současně i ubytovacích portálech 
  • Správu rezervací apartmánů z jednoho místa 
  • Pomoc s uvedením do provozu 

Zásadní
požadavky

  • Vhodný systém pro pronajímání apartmánů 
  • Snadná implementace 
  • Jednoduché ovládání 
  • Fungující technická podpora 
REZEO - rezervační systém pro pronajímatele chat a chalup
Apartmány Deštné

Zásadní věcí bylo pro paní Lahodnou vytvořit webové stránky na propagaci dvou apartmánů. U tvorby webu hrála roli rychlost nasazení webu do ostrého provozu, možnost vlastí editace (změna fotografií, textů, kontaktů), celková cena a automatické napojení na rezervační systém. Paní Lahodná aktivně nehledala řešení, ale dostala doporučení na REZEO od známých. Začátkem roku 2021 jsme paní Lahodné spustili moderní webové stránky pro dva apartmány napojené na on-line rezervační systém REZEO. Přehled o rezervacích z obou apartmánů a případné úpravy webových stránek si majitelka pohodlně řeší v systému REZEO. Kalendář obsazenosti jsme propojili s ubytovacím portálem e-chalupy i Booking. Kromě standardního zaškolení do rezervačního systému jsme s majitelkou probrali i provozní a marketingové záležitosti a předali jí doporučení z praxe. 

Apartmány Deštné
Edita Lahodná
majitelka apartmánů Deštné
Začít používat REZEO bylo velice lehké. Školení bylo jednoduché a krátké pouze po telefonu. Pochopení systému je o jeho aktivním užívání. Časem se do systému přidávají i nové funkce, které jsou pro nás pronajímatele užitečné.
Apartmány Deštné

Jak to dopadlo?

87 on-line rezervací

Ze statistik rezervačního systému REZEO je patrné, že od začátku roku 2021 po začátek roku 2022 zprocesovalo REZEO úžasných 87 rezervací .

Apartmány Deštné
Edita Lahodná
majitelka apartmánů Deštné
REZEO jsem již několikrát doporučila. Jeden z hlavních důvodů je lidský přístup, ochota a pomoc. Provozovatelé dokáží poradit nejen s rezervačním systémem, ale umí sdílet i své zkušenosti z oblasti pronajímání rekreačních objektů a marketingu.
×

Aplikace lze stáhnout pouze do mobilního zařízení.

Otevři rezeo.cz v mobilním zařízení, následně klikni na „Stáhnout“, přihlas se do aplikace a ulož na plochu.