3. MÍSTO V KATEGORIIDigitální transformaceroku 2021

Problémy
k vyřešení

  • Vlastní webové stránky pro 2 apartmány 
  • Aktuální obsazenost na webu a současně i ubytovacích portálech 
  • Správu rezervací apartmánů z jednoho místa 
  • Pomoc s uvedením do provozu 

Zásadní
požadavky

  • Vhodný systém pro pronajímání apartmánů 
  • Snadná implementace 
  • Jednoduché ovládání 
  • Fungující technická podpora 
REZEO - rezervační systém pro pronajímatele chat a chalup
Apartmány Deštné

Zásadní věcí bylo pro paní Lahodnou vytvořit webové stránky k propagaci dvou apartmánů. Při tvorbě webu hrála roli rychlost nasazení webu do ostrého provozu, možnost vlastní editace (změna fotografií, textů, kontaktů), celková cena a automatické napojení na on-line rezervační systém. Paní Lahodná dostala na REZEO doporučení od známých.Začátkem roku 2021 jsme paní Lahodné spustili moderní webové stránky pro dva apartmány, napojené na on-line rezervační systém REZEO. V systému REZEO má majitelka přehled o rezervacích z obou apartmánů a případné úpravy webových stránek si pohodlně řeší sama. Kalendář obsazenosti jsme propojili s ubytovacími portály E-chalupy i Booking. Kromě standardního zaškolení do rezervačního systému jsme s majitelkou probrali i provozní a marketingové záležitosti a předali jí doporučení z praxe.

Apartmány Deštné
Edita Lahodná
majitelka apartmánů Deštné
Začít používat REZEO bylo velice snadné. Školení bylo jednoduché a krátké, stačilo to pouze po telefonu. Pochopení systému je o jeho aktivním užívání. Časem se do systému přidávají i nové funkce, které jsou pro nás pronajímatele užitečné.
Apartmány Deštné

Jak to dopadlo?

87 on-line rezervací

Ze statistik rezervačního systému REZEO je patrné, že od začátku roku 2021 do začátku roku 2022 zařídilo REZEO úžasných 87 rezervací

Apartmány Deštné
Edita Lahodná
majitelka apartmánů Deštné
REZEO jsem již několikrát doporučila. Jedním z hlavních důvodů je lidský přístup a ochota pomoct. Provozovatelé dokáží poradit nejen s rezervačním systémem, ale umí sdílet i své zkušenosti z oblasti pronajímání rekreačních objektů a marketingu.
×

Aplikace lze stáhnout pouze do mobilního zařízení.

Otevři rezeo.cz v mobilním zařízení, následně klikni na „Stáhnout“, přihlas se do aplikace a ulož na plochu.