3. MÍSTO V KATEGORIIDigitální transformaceroku 2021

Co je REZEO a v čem vám pomůže

REZEO je český rezervační systém ubytování, vytvořený na míru drobným pronajímatelům. Pokud pronajímáte chatu, chalupu, apartmán nebo třeba glamping a chcete si svoje podnikání ulehčit, jste na správné adrese.

 

Pomáháme jak zkušeným pronajímatelům s velkým množstvím hostů, tak nováčkům, kteří potřebují svoje podnikání nakopnout a získat více nových rezervací. Systém REZEO tvoříme tak, aby pracoval za vás – celý proces od rezervace ubytování až po vystavení faktury umíme automatizovat, ulevit vám od nekonečného papírování a získat více klientů. 

 

Plaťte jen za to, co využijete

Tvoříme alternativu k drahým a zbytečně robustním hotelovým rezervačním systémům. Protože sami pronajímáme, rozumíme vám a víme přesně, na co se zaměřit. Rezervační systém REZEO jsme vytvořili tak, aby přesně pokrýval potřeby drobných pronajímatelů, byl uživatelsky přívětivý a neobsahoval zbytečné funkce, které nikdy nevyužijete.

 

Ve srovnání s velkými hotelovými rezervačními systémy vám tak můžeme nabídnout stejně kvalitní služby za zlomek ceny. V ceně je navíc i zaškolení zdarma, takže se nemusíte bát, že si s něčím nebudete vědět rady.

 

Mluvíme česky a jsme stále na příjmu

Jsme česká firma s českou zákaznickou podporou, která je vždy na dosah a připravená vám poradit. A to nejen s rezervačním systémem REZEO. Na zdejším trhu s pronájmy se dobře orientujeme, takže vám umíme pomoci i s mnoha potížemi, které na vás v tomto podnikání mohou číhat. Mnoho našich zákazníků si naši zákaznickou podporu pochvaluje a my jsme na ni právem hrdí!

 

Rekapitulace úspěchů

232,2 mil. Kč

Tolik hosté zaplatili pronajímatelům díky REZEO.

30 253

Počet rezervací, které REZEO zpracovalo.

840

Chat nebo chalup už REZEO využívá

 

Vyzkoušejte si REZEO na měsíc zdarma

Nikdo nechce kupovat zajíce v pytli. To my dobře víme, proto nabízíme REZEO k vyzkoušení na 30 dní zdarma. Zaregistrujte se a usnadněte si pronajímání ještě dnes!

 

×

Aplikace lze stáhnout pouze do mobilního zařízení.

Otevři rezeo.cz v mobilním zařízení, následně klikni na „Stáhnout“, přihlas se do aplikace a ulož na plochu.